COSMETICS 2.0 & CLEANING 2.0 ALIM HEYETİ DUYURUSU

Sayın Üyemiz,

 

İKMİB İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği olarak sektörümüzde ilk kez gerçekleştireceğimiz profesyonel bir çalışma ile yurt dışındaki ithalatçı, dağıtıcı ve direkt alım yapan zincir mağazalar ile satın alma ofislerini "Cosmetics 2.0 İstanbul ve Cleaning 2.0 İstanbul" adını verdiğimiz etkinlik ile İstanbul'da bir araya getiriyoruz.


İstanbul Grand Tarabya Otelde 11-14 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak organizasyon için İKMİB olarak öncelikle yurt dışındaki hedef ülkeleri ve uygun potansiyel alıcıları belirledik. Bu konuda yurt içinde ve dışında danışmanlık firmaları ile çalıştık ve hedef kitlemizi özenle oluşturduk. 12-13 Ekim tarihleri için 2 günlük iş görüşmeleri programı öngördük ve yaklaşık 50 kadar satın almacı firmayı davet ederek katılımcı firmalarımız ile görüşmeler ayarlamayı planladık.

Ekonomi Bakanlığı’ndan onay alınması durumunda alım heyeti kapsamında düzenlenecek olan organizasyon, 2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ kapsamında %50 oranında desteklenebilecektir. Söz konusu programa katılım ücreti firma başına 5.850 Euro olacaktır.

En fazla 50 firmanın alınabileceği heyete iştirak  etmek isteyen üyelerimizin, en geç 23  Haziran 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar; Kozmetik için; https://tinyurl.com/ycqevrju Ev Temizlik ve Bakım Ürünleri için https://tinyurl.com/y95nw5lx linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, aşağıda yer alan banka hesabına katılımcı firma başına 1.000 Euro karşılığındaki TL avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekont ile beraber ekte örneği yer alan taahhütnameyi kaşeli imzalı olarak Birliğimize e-posta ile (e-posta: damla.alaman@immib.org.tr ve/veya derya.akcoren@immib.org.tr  ) göndermelerini rica ederim.                                                                                       

 

 

NOT: Katılımcı sayısı sınırlı olup, başvuru ve avans ödeme tarihi dikkate alınacaktır.

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

 

Alıcı                       : İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği          

Banka – Şube    : Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi  

IBAN NO             : TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57

(ödemeler, ödeme günündeki TCMB Euro/TL Efektif Satış Kuru kullanılarak TL olarak yapılmalıdır. Açıklama olarak “Kozmetik -Ev Temizlik ve Bakım Ürünleri Sektörü Alım Heyeti” yazılabilir)

PAYLAŞ