B2B Hizmet Teklifi

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği olarak Oyuncak Sektörüne yönelik olarak 31 Mart- 7 Nisan 2018 tarihleri arasında Dubai ve Kuveyt’e sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır. Bu kapsamda B2B ve retail organizasyonları  hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Heyet taslak programı ve teklif isteme formu ekte yer almakta olup aşağıda verilen detaylara göre hazırlanan teklifinizin en geç 22 Ocak 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde üzerinde firma ismi veya şahsın yazılı olduğu, teklifin konusunun belirtildiği ve imzalandığı kapalı bir zarf içinde kargo ile iletilmesi gerekmektedir.

   Detaylar :

  • Söz konusu ticaret heyeti organizasyonu  31 Mart- 7 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olup ayrıntılar ekli programda yer almaktadır.

  • 15-20 firma Türk firmasının katılımcı olması beklenmekte olup teklifler 20 firma üzerinden hazırlanacaktır.  (Her iki ülke için katılımcı firma başına toplam bedel verilmesi gerekmektedir.)

  • Çevre ülkelerden de heyete satınalmacıların  getirilmesi beklenmektedir. Çevre ülkelerden gelecek katılımcıların konaklama, uçak vb. giderleri tarafınıza ait olacak olup  söz konusu katılımcılar için belirlenecek ücrete dahil edilmelidir.

  • B2B ve Retail Tur organizasyonları süresince yeterli sayıda personel bulundurulmalıdır.

 

 

PAYLAŞ