Kosova Sektörel Ticaret Heyeti

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından, 10-12 Ekim 2017 tarihleri arasında Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörüne yönelik ekte taslak programı yer alan Kosova Sektörel Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır. Ekonomi Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan heyet organizasyonunun katılım bedeli teşvik alındıktan sonra, firmanın 1. temsilcisi için 1.000 EUR*, 2. temsilcisi için 375 EUR* olarak gerçekleşecektir.

Söz konusu heyette, Kosovalı firmaların yanı sıra Arnavutluk ve Makedonya’dan gelen firmalarla da ikili iş görüşmeleri yapılacak olup, heyete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 20 Temmuz 2017 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/ikmib-kosova linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, kişi başına 500 EUR karşılığındaki TL avans bedelinin aşağıdaki banka hesabına yatırıldığını gösteren dekont ile beraber ekte örneği yer alan taahhütnameyi kaşeli imzalı olarak Birliğimize e-posta ile (akif.oruc@immib.org.tr) göndermelerini rica olunur.

Ek:

1.Taslak Program (1 sayfa)

2.Taahhütname    (1 sayfa)

 

* Bakanlıktan alınacak destek sonrası net firma maliyetidir. Katılım bedeli ödemesi, firmanın 1. temsilcisi için 2.000 EUR, 2. temsilcisi için 750 EUR’ dur.

 

TL Hesap Numarası:

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN NO: TR47 0001500158007266144257

(Ödemeler, ödeme günündeki Merkez Bankası Efektif Satış Kuru üzerinden TL’ye çevrilerek yapılacaktır.)

Not: Katılımcı sayısı sınırlı olup, başvuru tarihi dikkate alınacaktır.

PAYLAŞ