NPE 2018 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi Hk.

 

Sayın Yetkili,

7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında A.B.D’nin Orlando şehrinde düzenlenecek olan NPE 2018 International Plastics Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl ikinci kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.         

Türkiye Pavilyonu, “South Hall” fuar alanında toplam 1200 sqf alana kurulacak olup 10 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 21 Mart 2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Birliğimize kargo ile iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Notlar:

1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

2. Konstrüksüyon Teklifi son gönderim tarihi 21 Mart 2018 Çarşamba mesai saati sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

ENC 1: NPE 2018 – Lay out              

ENC 2: Desing for The Pavilion of Turkey and Technical Specifications

ENC 3: Financial and General Specifications                                                     

PAYLAŞ