Zdravookhraneniye Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

Sayın Sektör Temsilcisi,


3-7 Aralık 2018 tarihleri arasında Moskova/Rusya’da düzenlenecek olan “Zdravookhraneniye” fuarının milli katılım organizasyonu, T.C. Ekonomi Bakanlığından izin alınması ve yeterli başvuru olması durumunda Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Medikal cihazlar, ürünler, sarf malzemeleri, laboratuvar ekipmanları, hastane mobilyaları, cerrahi ekipmanlar, dişçilik, rehabilitasyon ekipmanları ve yazılım ürünlerinin sergilenebildiği Zdravookhraneniye Fuarı Russian Healthcare Week kapsamında düzenlenmekte olup, 2017 yılında fuara Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Avustralya, ABD, Japonya gibi ülkelerden 653 firma, Çin Halk Cumhuriyeti, Çekya, Güney Kore ve Almanya ise ülke pavyonu ile katılımda bulunmuş ve fuarı 28.160 kişi ziyaret etmiştir. Zdravookhraneniye fuarına Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için yer kirası, stant konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, internet bağlantısı, faks, katılımcı broşürü v.b.) ile teşhir ürünlerinin (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) nakliyesini (m2 başına 0,2 m3) içeren katılım bedeli 980 €/m2’dir. (nakliye hariç katılım bedeli 780 € /m2’dir).

Arzu eden katılımcılarımız için 30 Kasım-1 Aralık 2018 tarihlerinde Rusya Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve bir takım hastaneler ile görüşmeler ayarlanabilecektir. Söz konusu fuar, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 85.000 TL’ye kadar desteklenebilecektir. Zdravookhraneniye Fuarına katılmak isteyen üyelerimizin http://bit.ly/zdravookhraneniye bağlantısında yer alan başvuru formunu doldurmaları ve ekte yer alan banka hesabına 1000 € tutar karşılığı avans bedelini T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kurunu baz alarak Türk Lirası cinsinden yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 29 Haziran 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Kimyevi Maddeler Şubesine (Fax: 0212 454 00 46; E-posta: canan.ersoy@immib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

 

Banka Hesap Bilgileri:
Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mam. İhr. Bir.
Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi
IBAN (TL): TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57
(T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kuru üzerinden)

Katılım Şartları :
·Fuar başvurusu için, üyelerimizin http://bit.ly/zdravookhraneniye bağlantısında yer alan başvuru formunu doldurmaları ve yukarıda yer alan banka hesabına 1000 € tutar karşılığı avans bedelini T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kurunu baz alarak Türk Lirası cinsinden yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 29 Haziran 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Kimyevi Maddeler Şubesine (Fax: 0212 454 00 46; E-posta: canan.ersoy@immib.org.tr) göndermeleri gerekmektedir. Online başvurular, avans ödemesi gerçekleştirildikten sonra geçerli sayılacaktır. Aksi takdirde başvuru geçersiz sayılacaktır.


·Başvuran firmanın eksik veya döviz cinsinden avans ödemesi yapması durumunda,Birliğimizce herhangi bir geri bildirim yapılmayacaktır. Takip sorumluluğu tamamen
başvuran firmaya aittir. 

·Başvuru yapılmasının ardından katılımdan vazgeçilmesi durumunda katılım avansı iade edilmeyecektir.

·Yapılacak ödemelerin katılımcı firmanın banka hesabından organizatör firmanın banka hesabına bankacılık kanalıyla yapılması gerekir. Elden banka hesabımıza ödeme yapılması durumu kabul edilmemektedir.

·Birliğimiz adına ayrılan alana göre talep edilen m2’lerde değişiklik yapılabilecektir. Birliğimiz, fuar organizasyonlarını, başvuru sayısına, bütçe ve organizasyon imkânlarına
göre iptal etme hakkına sahip olup böyle bir durumunda başvuran firmaların ödedikleri bedeller iade edilir.


·T.C. Ekonomi Bakanlığının 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar’ında belirtilen şartları yerine getiren üyelerimiz destekten faydalanabilirler.

· İlgili bağlantıda linkinde yer alan başvuru formunun ilgili üye tarafından doldurulması ve başvuru avansının ödenmesi ile işbu fuar duyurusundaki şartların Birlik Üyesi Firma tarafından peşin olarak, gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt edildiği kabul olunur.

PAYLAŞ