Oyuncak Fas Sektörel Ticaret Heyeti

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) olarak ihracatımızın artışını desteklemek amacıyla ilgili alt sektörler bazında sektörel ticaret heyeti organizasyonları düzenlenmektedir.

Bu defa, İKMİB organizasyonunda, 8-11 Nisan 2019 tarihleri arasında oyuncak sektörüne yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Fas’a yönelik olarak Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup anılan pazara çevre ülkelerden de alıcıların getirilmesi amaçlanmaktadır. T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonu %60’a kadar devlet destekli olarak katılım ücreti 3.950 $* olarak belirlenmiştir (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 1.700* $’dır.)

Bahse konu heyete iştirak  etmek isteyen üyelerimizin en geç 25 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar  http://tinyurl.com/OyuncakFas linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, aşağıda yer alan banka hesabına katılımcı kişi başına 1.500,00 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu ve Ek C2 formunu  melike.baladin@immib.org.tr adresine, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak Birliğimiz adresine** göndermeleri gerekmektedir. Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması önemle rica olunur.                                                                           

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

(Ödeme açıklaması olarak “Oyuncak Sektörü Fas STH” yazılabilir)

(*) Katılım bedeli ödemesi, firmanın birinci temsilcisi için 3.950 $; ikinci temsilcisi için 1.700 $ olarak tahsil edilecektir. Heyet sonrasında %60’a kadar devlet desteği firmalara geri ödenecektir.

(**) Belge asıllarının gönderileceği adres: Melike Baladın- Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi / Dış Ticaret Kompleksi A Blok Sanayi Cad. Çobançeşme Mevkii 34197 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul

 

Ek:

1. Taslak Program (1 Sayfa)

2. Taahhütname (1 Sayfa)

3. Ek C2 - Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)

4. Ek C3 - Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)

PAYLAŞ