BEAUTYWORLD ME 2018 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu

Sayın Yetkili,

08 – 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında B.A.E’nin Dubai kentinde düzenlenecek olan ve kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin sergileneceği Beautyworld Middle East 2018 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl on üçüncü defa Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Standı, yaklaşık toplam 1770  m2 alanda kurulacak olup, 83 firmamız deodorant, parfüm, deo roll on, hediye seti, ıslak mendil, renkli kozmetik, oje, ruj, maskara, far, allık, pudra, oda parfümü, ve kozmetik ürünler, kalıp sabun, sıvı sabun,el kremi, duş jeli, toz sabun, sıvı sabun, saç kremi, şampuan, jole, saç bakım ürünleri, ıslak mendil, sinek ilacı, oda spreyi, traş köpüğü, saç köpüğü, saç spreyi gibi ürünler sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stand konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz Ek1’de ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

Bilgileriniz ve teklifinizin en geç 06 Mart 2018 Salı günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde üzerinde firma ismi veya şahsın yazılı olduğu, teklifin konusunun belirtildiği ve imzalandığı kapalı bir zarf içinde kargo ile iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Ek:

  1. Teknik, Mali ve Genel Şartname

  2. Pavilyon Tasarımı ve stand çizimleri

  3. Katılımcı Listesi

  4. Fuar Alanı Planı

  5. Firma Yerleşim Planı

     

Notlar:

Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

Gönderim Adresi:

Derya Akçören

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad.  Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi 34197 Yenibosna-Bahçelievler İSTANBUL

 

 

PAYLAŞ