Arab Health 2020 Milli Katılım Organizasyonu

Sayın Sektör Temsilcisi,

27 - 30 Ocak 2020 tarihleri arasında Dubai/BAE’de düzenlenecek olan “Arab Health” fuarının milli katılım organizasyonu Birliğimizce gerçekleştirilmektedir.

Medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, hastane yönetim sistemleri, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, sağlık turizmi, bilişim sistemleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, ilaç ve takviye edici gıdaların da sergilenebileceği ve senede bir kez düzenlenen “Arab Health” fuarına 2019 yılında 64 ülkeden 4262 Firma katılmıştır. Fuarı sağlık sektörü ile ilgilenen yaklaşık 110.000 kişi ziyaret etmiştir. Sağlık sektöründe Orta Doğu’ da düzenlenen en büyük etkinlik konumunda olan Arab Health Fuarına, 2019 yılında 175 Türk firmamız iştirak etmiştir.

“Arab Health” fuarına Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, kayıt ücreti, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (catering, faks, katılımcı broşürü v.b.) içeren katılım bedeli 1.200 USD/m2’dir. 

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmek isteyen firmalarımızın  (ekte belirtilen şartları göz önünde bulundurarak ve peşin kabul ederek) http://bit.ly/arabh2020 linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve aşağıdaki banka hesabına 1000 USD avans bedelinin yatırıldığına dair ödeme dekontunu ve ekte yer alan kişisel veri paylaşımı onay formunu imzalayarak en geç 27Aralık 2019 Cuma gününe kadar faruk.benderli@immib.org.tr adresine göndermeleri önemle rica olunur.

*Yurtdışında düzenlenen fuarlar 2019 yılında, T.C. Ticaret Bakanlığının 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 107.000 TL’ye kadar, fuarın prestijli fuarlar listesinde yer alması durumunda 360.000 TL’ye kadar desteklenmektedir. 2020 yılı için henüz destek üst limiti açıklanmamıştır.

*Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız  “2015/8 sayılı Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticaretinin Desteklenmesi Hakkında Karar” kapsamında destekten faydalanabilecektir.

* Talep edilebilecek minimum stand büyüklüğü 9 m2’dir.

* T.C.Ticaret Bakanlığı tarafından açıklanan destek tutarı 3.200 TL/m2'dir.

 

Ek.

  1. Milli Katılım Gerçekleştirilecek Holler - Ürün/Hizmet Grupları
  2. Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları
  3. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu

 

PAYLAŞ