Cosmoprof North America Las Vegas 2024

COSMOPROF NORTH AMERICA LAS VEGAS 2024

MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU

 

Sayın Üyemiz,

23-25 Temmuz 2024 tarihleri arasında A.B.D.’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan Cosmoprof North America 2024 Las Vegas Fuarı’nın Milli Katılım Organizasyonunun Birliğimizce düzenlenmesi planlanmaktadır.

Bu doğrultuda söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için; yer kirası, stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri ile teşhir ürünlerinin nakliyesini içeren katılım bedelinin 1.370 USD/m2 olacağı düşünülmektedir.

T.C. Ticaret Bakanlığının 5973 sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar ve ilgili mevzuat hükümleri uyarınca uygulanacak destek oranı, m2 bazlı olarak daha sonra açıklanacaktır.

Katılım Bedeli İçeriği:

•Yer kirası

•Stant konstrüksiyonu

•Nakliye

•Kayıt ücreti ve fuar idaresi tarafından talep edilen zorunlu giderler

•Genel tanıtım giderleri

•Catering, temizlik ve diğer hizmetler

Bahse konu fuara ilişkin detaylar aşağıdaki tabloda yer almakta olup, katılmak isteyen firmalarımızın 23 Şubat 2024 Cuma günü saat 17:00’ye kadar gerekli işlemleri yerine getirerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bilgileriniz rica olunur.

 

Katılım Bedeli

Başvuru Linki

Taahhütname Linki

Nakliye dahil 1.370 USD/m2

http://tinyurl.com/cpna24lasvegas

CPNA24 Las Vegas Taahhütname.pdf (ikmib.org.tr)

(Linkten indirebilirsiniz.)

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler (*)

  1. İlgili online başvuru formunun doldurulması.
  2. Avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekontun berna.yildiz@ikmib.org.tr’ye gönderimi (Lütfen dekontta ilgili fuar adını belirtiniz.)
  3. İlgili taahhütnamenin elektronik imza ile imzalanarak immib@hs01.kep.tr (KEP) adresi üzerinden veya elektronik imza yapılamaması durumunda ıslak imzalı olarak tarafımıza gönderimi (Lütfen ilgili taahhütnameyi inceleyiniz.)

(*) 3 aşamayı da tamamlayan firmaların başvuruları geçerli olacaktır.

Avans Bedeli

Talep edilen m2 başına avans tutarı 100 USD’dir. Örneğin; 10 m2 kiralanması durumunda ödenecek avans tutarı: 10m2 x 100 USD=1.000 USD’dir. Avans tutarı "Cosmoprof North America 2024 Las Vegas avans bedeli” açıklaması ile yatırılabilir. Avans tutarının yatırıldığına dair ödeme dekontunun Birliğimize (E-posta: berna.yildiz@ikmib.org.tr23 Şubat 2024 Cuma günü saat 17:00’ye kadar iletilmesi gerekmektedir. Avans ödemesi yapılmadığı takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Tüm ödemeler USD olarak gerçekleştirilmelidir. TL cinsinden ödeme kabul edilmemektedir.

(Tebliğe göre; yurtdışına yapılacak olan ödemelerde Birliğimiz gibi kuruluşlar döviz ödemesi yasağının istisnası kapsamına girmektedir. Bankanıza, Birliğimizin yurtdışında gerçekleştirilecek fuar milli katılım organizasyonuna katılım sağladığınıza ilişkin tarafımıza göndereceğiniz ıslak imzalı belgelerin örneğini ibraz ederek dolar ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.)

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka: Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

SWIFT Kodu (BIC) : TVBATR2A

(Ödemeler sadece USD olarak tahsil edilmektedir.)

Diğer Önemli Hususlar

Yeterli katılımcı sayısına ulaşılamaması durumunda başvuru yapan ve avansını ödeyen firmalara geri ödeme yapılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin İrtibat Kişisi

Berna YILDIZ,

E: berna.yildiz@ikmib.org.tr

T: 0212 454 05 93

PAYLAŞ