HÜRRİYET TÜRKİYE EKONOMİSİ KİMYA İLE BÜYÜYOR

        Değerli Üyemiz,

        Birliğimiz ve Hürriyet Gazetesi iş birliği ile Hürriyet Ana Gazetesi Türkiye baskısı içerisinde Kasım ayının 4. Haftasında “TÜRKİYE EKONOMİSİ KİMYA İLE BÜYÜYOR” özel çalışması yayınlanacaktır. Bu çalışmada İKMİB kendisine ayrılan özel bir alanı kullanacak ve kimya sektörüne ilişkin röportajlarımın yanı sıra sizlerin başarıları yayınlanacaktır.

        Birliğimize üye kurumlar söz konusu info çalışmasına; kurumlarını, yatırımlarını, ARGE çalışmalarını, kazandıkları ödülleri ve inovatif ürünlerini tanıtan, ayrıca artan üretim kapasiteleriyle yapmış oldukları ihracatı ve Türkiye ekonomisine olan katkılarıyla yarattıkları katma değeri anlatabilecekleri ilanlarıyla ve/veya advertorial ( röportaj-haber ) olarak katılım gösterebileceklerdir. Advertorial katılımlarında içerik düzenlemesi / mizanpaj desteği gazete editörleri tarafından hazırlanacaktır.

        “TÜRKİYE EKONOMİSİ KİMYA İLE BÜYÜYOR” özel info çalışmasına katılım gösteren İKMİB üyelerimize bu çalışmanın liste fiyatlarından özel indirim sağlanacaktır. Sektörümüzün tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan çalışmaya firmalar bütçeleri oranında katılım gösterebilirler. 

        Bu çalışmada yer almak isteyen üyelerimiz 20 Kasım 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıda e-mail adresi bulunan proje sorumlusu Cemal ÇINAR ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. 

HÜRRİYET TÜRKİYE EKONOMİSİ KİMYA İLE BÜYÜYOR İNFOSU İÇİN LÜTFEN LİNKE TIKLAYINIZ...

Proje sorumlusu:      Cemal ÇINAR

Mail:                            cemal@reelsektor.com.tr

PAYLAŞ