İtalya Tıbbi Malzeme İhalesi

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden Birliğimize iletilen bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan alınan yazıya atıfla, İtalya'da Covid-19 vakalarının en yoğun görüldüğü Lombardiya'nın Bölge Yönetimi Maliye Bakanı Davide Carlo Caparini'den, salgınla mücadelede ihtiyaç duyulan tıbbi malzemelerin tedariki için Lombardiya Bölge Yönetimi tarafından açılan uluslararası ihaleye ilişkin ekte yer alan mektubun Roma Büyükelçiliğimize iletildiği ifade edilmektedir.

Anılan yazıda devamla, söz konusu mektupta, Lombardiya bölgesinde salgına karşı sağlık personelinin korunması amacıyla önümüzdeki iki ay için ihtiyaç duyulan sağlık malzemeleri ve miktarları sıralanarak, bölgenin merkezi satın alma şirketi ARIA S.p.A.'nın bahsekonu malzemeler için uluslararası bir çağrıda bulunduğu, ayrıca listede kayıtlı miktarlardan daha az veya kısmi teslimatlar için de her türlü teklifin değerlendirmeye açık olduğu belirtilmektedir.

Bu kapsamda, ilgili ürünlerin İtalya’ya ihracatıyla ilgilenen ihracatçılarımızın ARIA S.p.A. Satınalma Direktörü Dr. Carmen Schweigl, (E-posta:gare@ariaspa.it) ve Mr. Filippo
Bongiovanni (E-posta: filippo.bongiovanni@ariaspa.it , Mobil Tel: +39 335 7635849) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Konuyla ilgili firmalarımızın bilgileri rica olunur.

Ek: Tıbbi Malzeme Listesi 

PAYLAŞ