Madeni Yağlar Kazakistan Sektörel Ticaret Heyeti hk.

Sayın Sektör Temsilcisi,

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nce (İKMİB) 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Madeni Yağlar sektörüne yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Kazakistan Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonunun %60’a kadar devlet destekli ve Birliğimiz üyelerine prefinansmanlı olarak katılım ücreti 1.950 USD olarak belirlenmiştir (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 720 USD’dir.)

Bahse konu heyete iştirak etmek isteyen firma temsilcilerinin en geç 02 Ağustos 2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/madeniyagkz linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, aşağıda yer alan banka hesabına katılımcı kişi bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu, Ek C2 ve Kişisel Veri Paylaşım Onay formunu seyma.inam@immib.org.tr adresine, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak Birliğimiz adresine* göndermeleri rica olunur. 

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:
Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi
IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45
(Ödeme açıklaması olarak “Madeni Yağlar Kazakistan STH” yazılabilir)
(*) Belge asıllarının gönderileceği adres: Şeyma İNAM- Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi / Dış Ticaret Kompleksi A Blok 3. Kat Sanayi Cad. Çobançeşme Mevkii 34197 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul
Ek:
1. Taslak Program (1 Sayfa)
2. Taahhütname (1 Sayfa)
3. Ek C2 - Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)
4. Ek C3 - Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)
5. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (1 Sayfa)
 
PAYLAŞ