PLMA’s World of Private Label 2023 Konstrüksiyon İhalesi

23-24 Mayıs 2023 tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek olan PLMA’s World of Private Label 2023  Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.                            

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında 3 ayrı hallde toplam 1308,6 m2 alana kurulacak olup yaklaşık 82 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir.

EK: Şartname-Ek Bilgi

Türkiye Pavilyonu  konstrüksiyon teklifleri şartname ekinde yer alan fiyat teklifi formu örneğine göre ve aşağıda listelendiği gibi 3 alternatif olarak verilecek olup ayrıca her bir alternatife totem ve taç uygulamalarının lacivert ya da turkuaz yapılması durumundaki fiyat alternatifi olarak ayrıca alt seçenek olarak eklenecektir. (Teklif formu ektedir.)

  • 1.Alternatif : Toplam sergi alanı konstrüksiyon çalışması için  1308,6m2 (totem lacivert ya da turkuaz alternatifli teklif)
  • 2.Alternatif : Sadece Hall 10 (Delta Hall) ve Hall 5 (Food Section) konstrüksiyon çalışması yapıldığı durumda 741,6 m2 (462,6 m2 + 279 m2)  (totem lacivert ya da turkuaz alternatifli teklif)
  • 3.Alternatif :  Sadece Hall 9 konstrüksiyon çalışması yapıldığı durumda 567 m2 (totem lacivert ya da turkuaz alternatifli teklif)

Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 31 Mart 2023 Cuma günü 12:30’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.                                                                      

Notlar:

  1. Genel tasarımın firma stantlarına uyarlanması, firmaların stantlarına ilişkin ekstra talep ve dataların firmalardan alınması ve firmalarla iletişimin yürütülmesi, nihai teknik ve 3D çizimlerin firmalar ile paylaşılması Konstrüksiyon Firmasının sorumluluğunda olacaktır.
  2. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi ve ihalenin konusu yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  3. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi en geç 31 Mart 2023 Cuma günü 12:30’a kadar günü mesai sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Gönderim Adresi:

Sinejan Kayabaşı

İKMİB Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok P.K.34197
Bahçelievler/İSTANBUL

 

PAYLAŞ