Arab Health 2020 Fuarı - Nakliye İhalesi

Sayın Yetkili,

27 - 30 Ocak 2020 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenecek Arab Health Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçılar Birliği’nce gerçekleştirilecektir. Arab Health Fuarı Türkiye standında yer alacak olan yaklaşık 60 firmamız 8 ayrı holde (S1,R,PZ,M,Z2,H7,H8,Z6) olmak üzere medikal ve ilaç ürünlerini sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • İstanbul-Dubai Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple deniz nakliyesi,
  • BAE Gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihi ile birlikte en geç 16 Ekim 2019 Çarşamba saat 15:30’a kadar aşağıda yer alan adresimizde olacak şekilde ve ekli fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

 

İlgili Kişi: Faruk BENDERLİ

Adres: Dış Ticaret Kompleksi A-Blok 3.Kat Kimya Sektör Şubesi,

Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cd. Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL

 

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 16 Ekim 2019 Çarşamba saat 15:30’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Ek: Fiyat Teklifi Formu (1 sayfa)

PAYLAŞ