"REACH Tüzüğü Kapsamında Kimyasal Güvenlik Değerlendirmesinin Yürütülmesi için Teknik Destek Projesi" Bilgilendirme Semineri

Sayın Üyemiz,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan iletildiği üzere;

15 Ekim 2021 tarihinde "REACH Tüzüğü Kapsamında Kimyasal Güvenlik Değerlendirmesinin Yürütülmesi için Teknik Destek Projesi" Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir.

Seminerde; söz konusu proje kapsamında yapılan çalışmalar, Kimyasalların Yönetimine İlişkin Bakanlığın Görevleri ve Çevre Kanunu Uygulamaları, Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik'e ilişkin genel bilgilendirme, yenilenen Kimyasal Kayıt Sisteminin (KKS) işleyişi ve KKS'ye entegre edilen Kimyasal Güvenlik Değerlendirme Aracının tanıtımı konularına yer verilecektir.

Seminer youtube linki üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır.

Katılım Linki https://www.youtube.com/channel/UC_UnA_9D13wELe2j-ffVG6Q olup, 15 Ekim 2021 tarihinde 10.30’da başlayacak olan seminer için; belirtilen link üzerinden, saat 10.00’da canlı yayın başlayacaktır.

Konuya ilişkin sorularınızı seminer süresince beyzao@kmo.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz. Sorularınız seminer süresince derlenecek ve seminerin “Değerlendirme, Soru-Cevap Paneli”nde cevaplandırılacaktır.

Seminere katılım öncesinde tüm katılımcılar tarafından https://anket.csb.gov.tr/Anket/Join?q=5a99ea87-c64b-44c8-9a2b-588f336ab82c linkinde yer alan anketin doldurulması önem arz etmektedir.

Önemli hatırlatma:

Erişim youtube kanalı üzerinden olacağından özellikle kurumlarından katılım sağlayacak katılımcıların gerekli ise bilgisayarlarındaki youtube erişimine ilişkin hazırlıkları yapmaları gerekmektedir.

Not: Seminer sadece 15 Ekim 2021 tarihinde youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Bilgilerinize saygıyla duyurulur.

PAYLAŞ