Medica 2024 Fuarı’na Start-Up Firmalarının Ücretsiz Katılımı

Sayın Sektör Temsilcisi,

11-14 Kasım 2024 tarihleri arasında Düsseldorf/Almanya’da düzenlenecek olan ve dünyanın önde gelen sağlık fuarlarından MEDICA ile ilgili olarak, Düsseldorf Ekonomik Kalkınma Ofisi çalışmaları kapsamında start-up firmalarına ücretsiz stant imkanı sunulacaktır.

Bahse konu hizmetten faydalanabilmek için katılımcı firmaların öncelikle sağlaması gereken kriterler aşağıdaki gibidir:

Dijital sağlık, iletişim, tıbbi laboratuvar, tıbbi teknoloji ve IT sağlık hizmetleri alan/alanlarında ürün veya servis sağlamak.

Almanya'da kayıtlı olmamak.

En fazla 10 yıllık bir firma olmak.

1-20 arası çalışana sahip olmak.

Yıllık 0-3 milyon euro ciroya sahip olmak.

Gerekli şartları sağlayan ve başvurusu onaylanan firmalara stantları dahilinde verilecek hizmetler; mobilya (1 masa-2 sandalye), internet erişimi, görsel alan, elektrik, temel temizlik hizmetidir. Bununla birlikte ulaşım ve konaklama giderleri firmanın kendisi tarafından karşılanacaktır.

Bu kapsamda, konuyla ilgili detaylı bilgiye www.duesseldorf.de/medx   bağlantısından ulaşılabilmekte olup, ücretsiz stant hizmetinden faydalanmak isteyen start-up firmalarının  https://www.duesseldorf.de/formular/medx  bağlantısında yer alan başvuru formunu doldurmaları,  olası sorular için Alexandra Panneck (+49 211 899 55 06  ; E:alexandra.panneck@duesseldorf.de) ile iletişime geçmeleri rica olunur.

PAYLAŞ