ASD WEEK Ağustos 2021 Fuarı/Milli Katılım Organizasyonu

Akdeniz İhracatçı Birliklerinden alınan bir yazıda, T.C Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanması, Korona Virüsü tehlikesinin kalkması ve katılımcı sayısının yeterli olması durumunda 2-5 Ağustos 2020 tarihleri arasında ABD/Las Vegas'ta düzenlenecek olan ASD MARKET WEEK fuarına Türkiye milli katılımının Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlandığı bildirilmiştir.

Sergilenecek ÜrünlerStil ( Giyim, Ayakkabı, Çanta, Moda Aksesuarları: Eldiven, Şapka, Şemsiye, Atkı, Kravat, Kemer, Gözlük, Takı.. v.b ), Ev Aksesuarları ve Hediyelik Eşyalar (Banyo Tekstili Ve Aksesuarları, Yatak Odası Tekstili Ve Aksesuarları, Ev Tekstili, Zücaciye, Tencere / Tava / Mutfak Ekipmanları, Küçük Ev Aletleri, Ev Dekorasyonu, Seramik Ve Plastik Ürünler), Kozmetik ve Güzellik Ürünleri (Saç, Tırnak Ve Cilt Bakım Ürünleri, Parfüm Ve Losyonlar, Her Türlü Kozmetik Ve Bakım Ürünleri), El Yapımı Ürünler (El Yapımı Tekstil, Nakışlı Ve Tığ İşi Ürünler, Şallar, Takı).

Yazıda devamla T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından ABD'nin Hedef Ülkeler Listesi'nde yer aldığı açıklanmıştır. “2017/4 sayılı Karar” çerçevesinde Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanması durumunda katılım bedelinin yaklaşık %70'i destek kapsamında olup firmaların stant alanının metrekare cinsinden büyüklüğü dikkate alınmak suretiyle Ticaret Bakanlığı tarafından metrekare başına belirlenen birim fiyat üzerinden 117.000 Türk Lirası'na kadar destekleneceği ifade edilmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

İlgili kişiler

Sultan Bayrak, Aydan Hançer
(Dahili: 1201,1205)

E-Mail

fuar@akib.org.tr

 

Ek: Ek Bilgilendirmeler ve Katılım Şartları

PAYLAŞ