Başkurdistan Cumhuriyeti Ziyareti hk.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Elektrik ve Elektronik Sanayi Daire Başkanlığı tarafından Birliğimize iletilen heyet duyurusu ve ekleri aşağıda yer almaktadır. İlgili firmalarımızın bilgileri rica olunur.


Rusya Federasyonu Başkurdistan Cumhuriyeti Başkanı ve beraberindeki heyet 21-24 Eylül 2020 tarihlerinde ülkemize bir ziyaret gerçekleştireceklerdir.

22 Eylül 2020’de İstanbul’da Başkurdistan Cumhuriyeti Temsilciliği’nin resmi açılışı yapılacak olup 22 Eylül 2020’de İstanbul’da, 23 Eylül 2020’de ise Ankara’da Başkurdistan Cumhuriyeti’ndeki yatırım ve ekonomik fırsatlara ilişkin sunumların yapılması, resmi makamlar arasında toplantıların düzenlenmesi ve firmalar arasında B2B formatında görüşmelerin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Başkurdistan Devlet Başkanı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve sektör temsilcilerini 23 Eylül 2020’de Ankara JW Marriott Hotel’de gerçekleştirilecek Başkurdistan Cumhuriyeti’ndeki yatırım ve ekonomik fırsatların anlatıldığı sunuma ve Başkurdistan Devlet Başkanı adına verilecek yemeğe davet etmektedirler.

İlgililerin etkinlik öncesinde https://bashturkey.eventys.ru adresinde kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

EK: Program

PAYLAŞ