İspanya (Barselona) Fiziki Ticaret Heyeti 16-19 Şubat 2022 Hk.

TİM'den gelen bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 16-19 Şubat 2022 tarihleri arasında TİM Başkanı Sn. İsmail Gülle’nin başkanlığında İspanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Barselona şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda İspanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 17 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/spain-barcelona-2022 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 35.800-TL, business sınıfı uçak biletli katılım paketi için 55.800-TL tahsil edilecektir.

Firmalarımız için heyete katılımları, ekte belirtilen banka hesaplarına katılım ücretinin yatırılması ve ödeme dekontlarının Meclisimize ulaşmasıyla kesinleşecek olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında B2B eşleştirme hizmeti alınan firmaya ödeme yapılması, uçak biletlerinin kesilmesi ve otel rezervasyonlarının yapılmasının ardından katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

 

PAYLAŞ