Natural Products Expo West Fuarı-ABD

EİB'ten gelen bir yazıda Amerika Birleşik Devletleri, Kaliforniya eyaletinin Anaheim kentinde, 14-16 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Natural Products Expo West Fuarına milli katılım organizasyonu geçmiş yıllarda olduğu gibi EİB tarafınca gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Fuar 2023 yılında 7-11 Mart tarihleri arasında, Anaheim Kongre Merkezinde, 3000 firma, 55 ülkeden 1020 yabancı katılımcı, 100 ülkeden 9.750 yabancı ziyaretçi, 65.000 kişiden fazla kayıtlı ziyaretçi ile gerçekleştirildi. Ziyaretçilerin tamamı profesyonel ziyaretçilerden oluşurken yüzde 30’unu distribütörler, yüzde 25’ini perakendeciler oluşturmuştur.

Fuarda, yiyecek ve içeceklerde en yeni doğal ve organik ürünler; temiz güzellik ve ev ürünleri, ve takviyeler ve içerikler adlarında ayrı holler bulunmaktadır. Sektörün en büyük ticari fuarı olan Expo West, tüketicilerin kendi değerleriyle uyumlu ürünlere olan talebini karşılamakta, daha sağlıklı yaşamı ve daha sağlıklı bir gezegeni destekleyen yenilikleri tanıtmaktadır. Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.expowest.com/en/home.html bağlantısı üzerinden ulaşılabilmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Ek:

1- Fuar Duyurusu

2- Başvuru Formu

PAYLAŞ