Özbekistan Sanal Ticaret Heyeti

TİM'den alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 13-15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Özbekistan’a yönelik bir Sanal Ticaret Heyeti düzenleneceği, Özbekistan’dan iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu Sanal Ticaret Heyeti Tarımsal Gıda (hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri, yaş/kuru meyve ve sebze, çikolatalı ve şekerli mamuller, su ürünleri ve hayvansal mamuller, zeytin ve zeytinyağı vb.) ve Tarım Makineleri, Soğuk Hava Depolama ve Gıda Ambalajlama sektörlerinde iştigal eden azami 15 firmanın  katılımı ile gerçekleşecektir.

Bahse konu sanal ticaret heyetine katılım yukarıda belirtilen kontenjanla sınırlı olup, başvuru ve ödemeler için son tarih 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 12:00’dir. Bu tarihe kadar https://bit.ly/3bTCu1C internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercüman, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 150,00-USD tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisinin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04 numaralı Dolar hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının kemalbatuhanyazici@tim.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Özbekistan Sanal Ticaret Heyeti kapsamında;

- Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.

- Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.

- Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.

Etkinlik Taslak Programı:

13 Mayıs 2020 - Webinar (Zoom programı aracılığı ile)

13-14-15 Mayıs 2020 - İkili İş Görüşmeleri (Zoom programı aracılığı ile)

Ayrıntılı Bilgi:

Kemal Batuhan YAZICI: kemalbatuhanyazici@tim.org.tr , 0212 454 00 90

Mehmet CESUROĞLU: mehmetcesuroglu@tim.org.tr , 0212 454 04 86

PAYLAŞ