PLMA’s World of Private Label 2024 Konstruksiyon Ihalesi

PLMA’s World of Private Label 2024  Konstruksiyon Ihalesi

28-29 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek olan PLMA’s World of Private Label 2024 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.                              

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında 3 ayrı hallde toplam 1476,6 m2 alana kurulacak olup yaklaşık 96 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir.

EK: Şartname-Ek Bilgi

Türkiye Pavilyonu konstrüksiyon teklifleri şartname ekinde yer alan fiyat teklifi formu örneğine göre ve aşağıda listelendiği gibi 3 alternatif olarak verilecektir. (Teklif formu ektedir.)

  • 1.Alternatif : Toplam sergi alanı konstrüksiyon çalışması için  1476,6m2
  • 2.Alternatif : Sadece Hall 10 (Delta Hall) ve Hall 5 (Food Section) konstrüksiyon çalışması yapıldığı durumda 822,6 m2 (471,6 m2 + 351 m2)  
  • 3.Alternatif : Sadece Hall 9 konstrüksiyon çalışması yapıldığı durumda 654 m2  

 

Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 29 Mart 2024 Cuma günü 16:30’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

                                                                           

Notlar:

 

  1. Genel tasarımın firma stantlarına uyarlanması, firmaların stantlarına ilişkin ekstra talep ve dataların firmalardan alınması ve firmalarla iletişimin yürütülmesi, nihai teknik ve 3D çizimlerin firmalar ile paylaşılması Konstrüksiyon Firmasının sorumluluğunda olacaktır.
  2. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi ve ihalenin konusu yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  3. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi en geç 29 Mart 2024 Cuma günü 16:30’a kadar günü mesai sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Gönderim Adresi:

 

Sinejan Kayabaşı

 

İKMİB Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok P.K.34197
Bahçelievler/İSTANBUL

 

PAYLAŞ