Sektörde Karbon Ayak İzinin Takibi ve Azaltılması Anket Çalışması

Sayın Üyemiz;

Malumlarınız olduğu üzere karbon ayak izinin azaltılması yakın dönemde sektörlerimizin en önemli gündem maddelerinden birini oluşturacaktır. Bu kapsamda, firmalarımızın karbon ayak izi çalışmalarını desteklemek amacıyla Avrupa Birliği fonlarına yönelik proje başvuru çalışmaları yürütülmektedir. 

Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yardım Araçları (IPA) III dönemi kapsamında "sektörde karbon ayak izinin takibi ve azaltılması" odaklı proje önerisinin tekstil, hazır giyim ve kimya sektörlerinde geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda sektörde faaliyet gösteren işletmelerimizin karbon ayak izi ölçümü alanındaki bilgisi ve ölçüm çalışmaları hakkında genel bilgi elde edilmesi için bir anket çalışması hazırlanmıştır. Anket çalışmasının proje başvuru aşamasında proje faaliyetlerinin belirlenmesine önemli somut katkılar sağlaması beklenmektedir. 

Anket için değerli yardımlarınızı 19 Ocak 2021 Salı günü 12.00'ye kadar beklemekte olduğumuzu belirtir, anketimize ayırmış olduğunuz vakit ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Anket Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUVMVijUf5SOOmjoQ-xp1ZLfkIgduJmYvWVmoRcgi9LnGS6w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

PAYLAŞ