Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlğı İhracat Genel Müdürlüğünden alınan yazıya atıfla, çevrimiçi eğitim programının ekte yer alan program akışı çerçevesinde 21-22-23 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Ayrıca eğitim programı sonunda, zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirileceği, sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara “Dijital Başarı Belgesi” gönderileceği belirtilmektedir.

Katılımın ücretsiz olduğu programa, 17 Kasım 2023 Cuma günü saat 18.00'e kadar https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/ linkinden başvuru yapılması gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Not: Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ve farklı kişiler tarafından aynı mail adresi ile başvuru yapılmaması gerekmekte olup başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyeceği ve eğitime katılım linkinin, başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 20 Kasım 2023 Pazartesi günü gönderileceği de belirtilmektedir.

PAYLAŞ