Ticaret Müşavirlerimiz ile Elektronik Sohbetler-İngiltere

TİM'den alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığından alınan bir yazıya atıfla, Bakanlığa bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Bakanlık tarafından “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler” toplantılarının düzenlenmekte olduğu ifade edilmektedir. Yazıda devamla; 2 Şubat 2021 Salı günü 14.00-15.30 saatleri arasında İngiltere'de görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılacağı ve  Brexit sonrası dönemde İngiltere'deki ticaret fırsatlarını ve pazara ilişkin tecrübelerini paylaşacakları bir e-sohbet toplantısı gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

İlgilenen firmalarımızın Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek toplantıyalara aşağıda yer alan link üzerinden kayıt oluşturarak  katılımları rica olunur.

Toplantı linki:  https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/birlesik-krallk-temsilcilerimiz-is-dunyamz-ile-bul/

PAYLAŞ