Türkiye - Özbekistan İş Forumu

Sayın Üyemiz,

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan alınan bir yazıda, Türkiye – Özbekistan İş Konseyi organizasyonunda, 23 Temmuz 2019 tarihinde Sheraton Ankara otelinde (Adres: Kavaklıdere, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk., 06700 Çankaya / Ankara) Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenleneceği bildirilmiştir.

Yazıda devamla T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiyev'in katılımcılara hitap edecekleri İş Forumunun açılış oturumuna, Özbekistan Yatırımlar ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Laziz Kudratov, Özbekistan Enerji Birinci Bakan Yardımcısı Jurabek Mirzamahmudov ve diğer yetkililerin teşrif edecekleri ifade edilmiştir.

Başta enerji, gıda, inşaat, tarım, kimya, otomotiv ve sağlık olmak üzere, çeşitli sektörlerden ekli listede yer alan resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları İş Forumu çerçevesinde düzenlenecek panel oturumlarında, Türkiye ile Özbekistan arasındaki iş birliği fırsatları değerlendirilecek olup programın son kısmında firma temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi planlandığı belirtilmiştir.

Söz konusu etkinliğe katılım için https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/969/13064 adresli internet bağlantısındaki katılım formunun en geç 19 Temmuz 2019, Cuma günü saat 12:00'ye kadar eksiksiz olarak doldurulması gerektiği bildirilirken DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 390 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 470 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerektiği ifade edilmiştir.

 

Firma temsilcilerinin bilgileri rica olunur.

 

Ekler:

1. Taslak program (1 Sayfa)

2. Heyet listesi (2 Sayfa)

PAYLAŞ