Expo 2019 Pekin Etkinlikleri

Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN, Bakan Yardımcımız Sayın Gonca YILMAZ BATUR ve Genel Müdürümüz Sayın Müge VAROL ILICAK’ın teşrifleriyle 3 Temmuz 2019 günü Çin’in başkenti Pekin’de gerçekleşen “Pekin EXPO Türkiye Milli Günü”ne  Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Uğur ADIYAMAN, Pekin Büyükelçimiz Sayın Emin ÖNEN ve TİM Başkanımız Sayın İsmail GÜLLE ile birlikte katıldı.
29 Nisan-7 Ekim 2019 tarihleri arasında Pekin’de düzenlenmekte olan EXPO 2019 Pekin etkinliklerine ülkemiz “Geleceği Yeşil ile Kucakla” alt teması ile katılım sağlamaktadır. Söz konusu etkinliklerde Birliğimiz de “Türk Kozmetiği: Doğadan Gelen Güzellik” (Turkish Cosmetics: Beauty From Nature) projesi ile temsil edilmektedir.
Projemiz kapsamında; Türk Gününde ve sonrasında gerçekleşen etkinliklerde Türk Kozmetiğine dair çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı yapılmıştır. Ayrıca Kozmetik Sektörümüz için standımız kurulmuş ve ziyaretçilere Türk Kozmetiğinin tanıtımı yapılmıştır.
Çin EXPO İdaresi’nin Türk Pavilyonunun EXPO 2019 sonrasında kalıcı sergiye dönüştürülmesi talebi Bakanlığımızca da uygun bulunmuştur.

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ