Oyuncak Sektörü Sırbistan Ticaret Heyeti Hk.

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) olarak ihracatımızın artışını desteklemek amacıyla ilgili alt sektörler bazında sektörel ticaret heyeti organizasyonları düzenlenmekteyiz.

Bu defa, İKMİB organizasyonunda, 25 - 27 Haziran 2019 tarihleri arasında oyuncak sektörüne yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Sırbistan’a yönelik olarak Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup anılan ülkeye çevre ülkelerden de alıcıların getirilmesi amaçlanmaktadır. T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonunun %50’ye kadar devlet destekli olarak katılım ücreti 2.840,00 EURO* olarak belirlenmiştir (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 690 EURO’dur.)

Bahse konu heyete iştirak  etmek isteyen üyelerimizin en geç 17 Nisan 2019 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar  https://tinyurl.com/srbstnsth linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, aşağıda yer alan banka hesabına 1.000 EURO** avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekont, Ek-C2 ve Kişisel Veri Paylaşım Onay formunu   melike.baladin@immib.org.tr adresine, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek-C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak Birliğimiz adresine*** göndermeleri gerekmektedir. Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması önemle rica olunur.

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN (EURO): TR38 0001 5001 5804 8012 4639 69

(Ödeme açıklaması olarak “Oyuncak Sektörü Sırbistan STH” yazılabilir)

(*) Katılım bedeli ödemesi, firmanın birinci temsilcisi için 2.840,00 € ikinci temsilcisi için 690 € olarak tahsil edilecektir. Heyet sonrasında %50’ye kadar devlet desteği firmalara geri ödenecektir.

(**) İkinci kişi katılım bedeli olan 690,00 €’nun tamamının 17 Nisan 2019 Çarşamba gününe kadar ödenmesi gerekmektedir.

(***) Belge asıllarının gönderileceği adres: Melike Baladın- Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi 34197 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul

Ek:

1. Taslak Program (1 Sayfa)

2. Taahhütname (1 Sayfa)

3. Ek-C2 Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)

4. Ek-C3 Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)

5. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (1 Sayfa)

 

 

PAYLAŞ