Expocomer 2019 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi

27-30 Mart 2019 tarihleri arasında Panama City/Panama’da  düzenlenecek olan Expocomer 2019 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl ikinci kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında toplam 405 m2 alana kurulacak olup tahmini olarak 24 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 13 Şubat 2019 Çarşamba günü 17:30’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 17:30’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

EK : Teknik Şartname ve Çizimler

PAYLAŞ