ASD Market Week 2023 Fuarı Milli Katılım

20-23 Ağustos  2023 tarihleri arasında A.B.D.'nin Las Vegas  şehrinde düzenlenecek olan ASD Market Week 2023 fuarı Türkiye milli katılım organizasyonu T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvurunun olması durumunda Birliğimizce düzenlenecektir.

Nihai tüketici ürünlerine yönelik düzenlenen ve ağırlıklı olarak tekstil, züccaciye, hediyelik eşya, bijuteri, kozmetik, temizlik, oyuncak, kırtasiye ve promosyon sektöründen firmaların yer aldığı fuara Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için katılım bedelinin nakliye dâhil 1.490 USD/m2, nakliye hariç 1.310 USD/m2 olacağı öngörülmektedir. Söz konusu fuar, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın İhracat Destekleri Hakkında 5973 Sayılı Kararına istinaden yayınlanan Yurt Dışı ve Yurt İçi Fuar Desteklerine ilişkin Genelgenin 4. maddesi kapsamında Bakanlık tarafından belirlenen bedel üzerinden desteklenecektir.

Katılım Bedeli İçeriği:

  • Yer kirası,
  • Konstrüksiyon,
  • Nakliye 
  • Tanıtım,
  • Diğer giderler.  

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda katılmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan şartları göz önünde bulundurarak ve peşinen kabul ederek en geç 10 Şubat 2023 günü mesai saati bitimine kadar aşağıda yer alan başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi rica olunur.

Başvuru İşlemleri:

1. https://tinyurl.com/bde52e3d linkinde yer alan Online Başvuru Formunun doldurulması.

2. Aşağıda belirtilen banka hesabına talep edilen her m2 alan için 100 USD avans tutarının ödenmesi (Örn. 12 m2 talep edilmesi durumunda ödenecek avans tutarı: 12 m2 x 100 USD = 1200 USD) .

3. Ekte yer alan taahhütnamenin elektronik imza ile imzalanarak immib@hs01.kep.tr (KEP) adresine gönderilmesi veya elektronik imza yapılamaması durumunda ıslak imzalı olarak Melike Baladın adına aşağıda yer alan Birliğimiz adresine ulaştırılması. (İmza sirkülerinde yer alan imza yetkilisi tarafından imzalanması gerekmekte olup imza sirküleri de taahhütname ile birlikte gönderilmelidir.)

Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

USD Banka Hesap Bilgileri

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

Ek : Taahhütname

PAYLAŞ