Beautyworld Saudi Arabia 2024 Fuarı

Sayın Üyemiz,

11-13 Şubat 2024  tarihleri arasında Suudi Arabistan/Riyad'da düzenlenecek olan “Beautyworld Saudi Arabia” fuarının Milli katılım organizasyonunun, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan izin alınması ve yeterli başvuru olması durumunda ilk kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonu altında katılacak firmalarımız için, yer kirası, stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri ile teşhir ürünlerinin (İstanbul-fuar alanı-İstanbul) nakliyesini içeren katılım bedelinin 975 $ /m2 olacağı düşünülmektedir. 5973 sayılı Karar uyarınca uygulanacak destek tutarı, m2 bazlı olarak .T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından daha sonra açıklanacaktır.

Katılım Bedeli İçeriği:

•Yer kirası:

•Kayıt bedeli & elektrik bedeli

•Konstrüksiyon

•Nakliye

•Tanıtım

•Temizlik, ikram ve diğer giderler

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmek isteyen üyelerimizin, 15 Eylül 2023 Cuma gününe kadar https://tinyurl.com/Beautyworld-SA  linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve aşağıda belirtilen banka hesabına talep edilen her m2 alan için 100 Dolar (örn. 20 m2 kiralanması durumunda ödenecek avans tutarı: 20m2 x 100 Dolar = 2000 Dolar) avans tutarını "Beautyworld Suudi Arabistan 2024 avans bedeli” açıklaması ile yatırmaları gerekmektedir.

Bilgileriniz ve söz konusu ödeme dekontlarının, Birliğimiz Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi’ne (E-posta: ebru.genc@ikmib.org.tr) ve Ek'te yer alan taahhütnamenin kaşeli imzalı, imza sirküsü fotokopisi ile aşağıda yer alan Birlik adresine gönderilmesi rica olunur.

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı : İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Banka-Şube: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

USD IBAN: TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

Adres:

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği

Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok P.K.34197

Bahçelievler/İSTANBUL

Not: Avans ödemesini yapmayan firmaların başvuruları kabul edilemeyecektir.

       

PAYLAŞ