Chinaplas 2022 Fuarı Online Etkinlikleri

Sayın Üyemiz,

25-28 Nisan 2022 tarihleri arasında Çin’in Şanghay şehrinde düzenlenecek olan “Chinaplas 2022” Fuarı ile eş zamanlı olarak fiziki katılımın haricinde fuar idaresi tarafından “Video Meeting Booth Package” ve “CPS+ eMarketplace” şeklinde iki farklı etkinlik sunulmaktadır.

Video Meeting Booth Package hizmeti kapsamında, fiziki fuar ile eş zamanlı olarak katılımcı firma için tahsis edilecek 12 m2’lik fiziki stantta, firma adına standı yönetmek ve potansiyel alıcılarla iletişim kurmak için iki görevli ve uzaktan bağlantı yaparak online görüşme yapılabilecek bir görüşme alanı yer almaktadır. Söz konusu paketin detayları ekte yer almakta olup katılım bedeli firma başına 9.260 USD’dır.

CPS+ eMarketplace hizmeti ise firmaların Chinaplas Fuarının küresel alıcıları ile anlık iletişim kurabilecekleri yıl boyunca açık kalacak online bir platformdur. Söz konusu hizmetin detayları ekte yer almakta olup katılım bedeli firma başına 225 USD’dır.

Bu kapsamda, söz konusu etkinliklere katılmak isteyen firmaların en geç 26 Kasım 2021 Cuma günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/axxndxyb linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları rica olunur.

Ekler:

1. Video Meeting Booth Package Broşürü

2. CPS+ eMarketplace Broşürü

Not: Başvurular fuar idaresi ile paylaşılacak olup kesin katılım ve ödemeler ile ilgili fuar idaresine yönlendirme yapılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

PAYLAŞ