Endonezya Ticaret Heyeti

Sayın Sektör Temsilcisi,

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) olarak ihracatımızın artışını desteklemek amacıyla ilgili alt sektörler bazında düzenlenen organizasyonlar  kapsamında, 18-23 Kasım 2019 tarihleri arasında plastik sektörüne (plastik ambalaj, plastik ev ve mutfak eşyaları, plastik oyuncak, inşaat plastikleri, mühendislik plastikleri, plastik tarım ve sulama ekipmanları) yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Endonezya Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonunun, Birliğimiz prefinansmanıyla ve %60 devlet destekli olarak katılım ücreti 1.200 USD olarak belirlenmiştir (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 600 USD’dır.)

Bahse konu heyete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 7 Ekim 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/endnzy linkinde yer alan başvuru formunu doldurup, katılım bedelinin yatırıldığını gösteren dekont ve ekli belgeleri ıslak imzalı olarak Birliğimiz adresine göndermeleri rica olunur.

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:
Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi
IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45
(Ödeme açıklaması olarak “Endonezya STH” yazılmalıdır)

Not:
1. Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması gerekmektedir.
2. Prefinansman desteğinden faydalanmak için İKMİB üyesi olunması gerekmektedir.

Ek:
1. Taslak Program (1 Sayfa)
2. Taahhütname (1 Sayfa)
3. Ek-C2 Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)
4. Ek-C3 Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)
5. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (1 Sayfa)

PAYLAŞ