Plastik Sektörü Sanal Fuar Organizasyonu

Sayın Üyemiz,

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından, 26 Nisan – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında plastik ev ve mutfak eşyaları, plastik ambalaj ve plastik hammadde sektörlerine yönelik “Plastik Sektörü Sanal Fuar Organizasyonu” düzenlenmeyi planlıyoruz.

T.C. Ticaret Bakanlığından izin alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda düzenlenecek olan “Plastik Sektörü Sanal Fuarı” organizasyonumuza katılacak firmalar için, 3D Stand, B2B görüşmeleri, dijital tanıtımlar, uluslararası ziyaretçi davetlerini içeren katılım bedelinin, T.C. Ticaret Bakanlığının 2573 Sayılı Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar kapsamında %50 destekli olarak firma başına 1.600 $* olacağı öngörülmektedir. (*İKMİB üyeleri için geçerli olup İKMİB üyesi olmayan firmalar için bedelin tamamı olan 3.200 $ tahsil edilecek ve %50 destek bedeli Bakanlıktan destek alınmasını müteakip ödenecektir.)

Bu bağlamda, ilk olma niteliği taşıyan söz konusu fuarımıza katılmak isteyen firmalarımızın en geç 5 Mart 2021 Cuma günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/2s5kbx9m linkinde yer alan online başvuru formunu doldurarak, ekte belirtilen banka hesabına 600 $ tutarındaki avans bedelinin yatırıldığına dair ödeme dekontunun akif.oruc@ikmib.org.tr mail adresine göndermeleri önemle rica olunur.

Ek: Banka Hesap Bilgileri ve Katılım Şartları (1 Sayfa)

PAYLAŞ