PLMA 2019 KONSTRÜKSİYON İHALESİ

21-22 Mayıs 2019 tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek olan PLMA 2019 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, fuar alanında 3 ayrı hallde toplam 813,6 m2 alana kurulacak olup 57 firmamız ürünlerini sergileyecektir. Birliğimizin amacı firmalarımızın ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır. Bu çerçevede, bahse konu fuarda yer alacak olan Türkiye Standı’nın inşa ve dekorasyonuna ilişkin teknik, mali ve genel taleplerimiz ekte belirtilmektedir. Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 2 Nisan 2019 Salı günü mesai bitimine kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.                                                                                       

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, teklif ve zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Konstrüksiyon Teklifi son gönderim tarihi 2 Nisan 2019 Salı günü mesai sonuna kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

EK : Proje ve Şartname

 

PAYLAŞ