PLMA 2021 Fuarı Nakliye İhalesi

Sayın Yetkili,

14-15 Aralık 2021 tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek olan PLMA’s World of Private Label 2021 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl 12. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Türkiye standında yer alacak olan 72 firmamız; üç ayrı holde olmak üzere kozmetik, temizlik ürünleri, ambalaj malzemeleri, mutfak eşyaları ve gıda ürünleri sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • İstanbul-Amsterdam Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple TIR nakliyesi,
  • Hollanda gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 5 Ekim 2021 Salı günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde ve Ek fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf ile Birliğimize iletilmesi hususu rica olunur. 

Notlar:

1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

2. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 5 Ekim 2021 Salı günü mesai saati bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ek: Fiyat Teklif Formu

İlgili Kişi: Akif Oruç (02124540960, akif.oruc@ikmib.org.tr) 

PAYLAŞ