White Label World Expo 2023 Fuarı Nakliye İhalesi

Sayın Yetkili,

28 Şubat – 1 Mart 2023 tarihleri arasında Londra / İngiltere’de düzenlenecek olan White Label World Expo 2023 Fuarı ülkemiz milli katılım organizasyonu ilk kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Türkiye standında yer alacak olan yaklaşık 30 firmamız; kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri, plastik ambalaj malzemeleri, plastik mutfak eşyaları sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme ile ilgili masrafları,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • İstanbul-Londra Fuar Alanı-İstanbul gidiş dönüş komple TIR nakliyesi,
  • İngiltere gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 5 Aralık 2022 Pazartesi günü Saat 17:00’a kadar Birliğimizde olacak şekilde ve Ek fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf ile Birliğimize iletilmesi hususu rica olunur.        

Notlar:

1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.

2. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi 5 Aralık 2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ek: Fiyat Teklif Formu

Gönderim Adresi:

Akif ORUÇ

İKMİB Dış Ticaret Kompleksi

Yenibosna Merkez Mahallesi, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok P.K.34197
Bahçelievler/İSTANBUL

PAYLAŞ